SemanticMediaWiki/ru

From Wiki4Intranet
Jump to: navigation, search

== آیا می توانم از طریق اکسپرس اینتری کانادا مهاجرت کنم؟

==

این روزها با قطعیت می توان کانادا را به عنوان یکی از کشورهای پرطرفدار برای مهاجرت معرفی کرد. این کشور اقتصاد قدرتمندی دارد و شهروندان آن، رفاه بالایی در زندگی دارند. اما از آنجایی که کانادا با توجه به وسعتش دارای نیروی کار کمی می باشد، روش های گوناگونی را برای پذیرش نیروی های متخصص از سراسر جهان ارائه می دهد. مهم نیست که چه دلیلی برای مهاجرت به کانادا دارید، مهم این است که روش مناسبی را برای مهاجرت انتخاب نمایید. حتما بسیاری از افراد را دیده اید که به خاطر انتخاب روش نامناسب برای مهاجرت شان در این روال با مشکل مواجه شده و کارشان به تعویق افتاده است. بنابراین اولین قدم برای مهاجرت به کانادا انتخاب روش مهاجرتی مناسب می باشد.

=== اکسپرس اینتری، سریع ترین راه برای ورود به کانادا

===

همه افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، تمایل دارند که خیلی زود به هدفشان برسند و در سریع ترین زمان ممکن وارد خاک این کشور شوند. خوشبختانه برای این مورد نیز یک روش مهاجرتی وجود دارد که از سال 2015 راه اندازی شده و تحت عنوان اکسپرس اینتری (ورود سریع) شناخته می شود. در مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا متقاضی باید مدارک به خصوصی را ارائه دهد و مراحل گوناگونی را پشت سر بگذارد. اما از آن جایی که اکسپرس اینتری، سریع ترین روش مهاجرت به کانادا است، بسیاری از متقاضیان این روش را بر می گزینند. اگر شما نیز به دنبال این روش مهاجرتی سریع هستید، خوب است که با یک موسسه مهاجرتی با سابقه کار مهاجرت خودتان را دنبال کنید و از متخصصین این روش مهاجرتی کمک بگیرید.

==== چگونه الزامات زندگی در کانادا را فراهم کنید؟

====

زمانی که در کانادا زندگی می کنید، نیاز به زبان یک مورد حیاتی است؛ چرا که شما برای زندگی روزمره و تامین احتیاجات خود باید زبان انگلیسی یا فرانسه را در این کشور بدانید. چیزی که حتما بارها و بارها از افرادی که به کانادا مهاجرت کرده اند شنیده اید، الزام داشتن مدرک زبان و ارائه آن است. بنابراین برای مهاجرت با هر روشی، یکی از الزامات مهم، یادگیری زبان انگلیسی و اخذ مدرک است. همچنین با در دست داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره بالا، شانس شما در روش اکسپرس اینتری افزایش می یابد. از دیگر واجبات زندگی در کانادا می توان به داشتن یک شغل مناسب اشاره کرد که به واسطه آن بتوانید هزینه های زندگی تان را تامین کنید. اگر موفق شوید که جاب آفر یا پیشنهاد شغلی را از طرف یک کارفرمای کانادایی دریافت کنید و به عنوان یک نیروی کار حرفه ای در شرکت یا سازمان او کار کنید، در حقیقت نیمی از راه را رفته اید. با داشتن یک شغل مناسب و پردرآمد می توانید از پس هزینه هایی همچون اجاره خانه، خرید خوراک و پوشاک و غیره بر بیایید. بنابراین برای داشتن مهاجرت سریع این مورد را نیز مد نظر قرار دهید.

===== با خیال راحت مهاجرت کنید

=====

همانطور که می دانید برای امر مهاجرت نمی توان به هر موسسه ای اعتماد کرد و همواره باید به دنبال بهترین ها برای خود و خانواده تان باشید. موسسه پارسی کانادا این اطمینان را به شما می دهد که برترین وکلا و کارشناسان را در زمینه مهاجرت به کانادا در اختیارتان می گذارد و شما را با بهترین روش های مهاجرتی، به کانادا رهسپار می کند. متقاضیانی که پرونده مهاجرتی خود را به وکلای حرفه ای این موسسه واگذار نموده اند و مراحل را از طریق آن ها پیگیری می کنند، همگی از ارائه خدمات پارسی کانادا رضایت کامل دارند. از همین حالا برای مهاجرت به کانادا برنامه مهاجرتی خود را تنظیم نمایید و با کارشناسان این موسسه تماس بگیرید.